Hlavní strana   \   Mapa stránek   \

Autorizovaný dealer Segway

Proč Segway


Od roku 2001, kdy byl tento revoluční vynález uveden na trh vědcem Deanem Kamenem se stal Segway po celém světě pro mnoho soukromých, firemních i vládních uživatelů efektivním nástrojem pro zlepšení produktivity s velmi nízkými náklady na provoz.

Můžete jej použít k dopravě osob, obsluze průmyslových a logistických areálů, zajištění bezpečnosti rozsáhlých prostor i marketingovým akcím. Zvýšíte tak rychlost pohybu zaměstnanců, kapacitu přepravovaných věcí s dopadem na lepší efektivitu, snížení únavy a počtu pracovních úrazů.

V mnoha případech také snížení počtu zaměstnanců a nákladů na provoz a údržbu jiných dopravních prostředků. Své uplatnění má i v řadě volnočasových a turistických aktivit. Pro vypracování příkladové studie nás kontaktujte.


OSOBNÍ VYUŽITÍ


Užitečný, zábavný, ekologický
Osobní transportéry Segway představují dopravní prostředky nové generace spojující tato slova v jedno. Poskytují alternativu pohybu po okolí, pochůzek městem, setkávání se s přáteli, výletů do přírody. Díky němu si cesty životem užijete novým, lepším způsobem.


Dojíždění
Zapomeňte na frustraci z cesty do práce a z hledání vhodného místa na parkování. Při jízdě na Segway s lehkostí proplujete uličkami Vašeho města což Vám určitě zvedne náladu. Dostatečná nákladová kapacita Vám umožní vzít si sebou vše co potřebujete.


Spoluhráč při golfu
Objevte novou dimenzi hry, budete fascinování spojením oblíbené hry s elegantní a přirozenou jízdou na Segway x2 Golf. Jízdou ovládanou pouhým náklonem těla, bok po boku s přáteli.Vstříc novému dobrodružství
Pokud se rádi vydáváte méně prošlapanými cestami je Segway x2 právě pro Vás. Snadno projedete bahnitými cestami, vyjedete kopec a vyrovnáte se s nerovným terénem.
KOMERČNÍ VYUŽITÍ


Turistická centra, hotelové a golfové resorty
Rozšiřte nabídku svých služeb, odlište se od ostatních, přilákejte nové zákazníky, zvyšte svůj zisk. Využijte Segway ke komerčním pronájmům pro Vaše hotelové hosty či golfové hráče.Průmyslová a skladovací centra
Výrobní i logistická prostředí obsahují řadu dopravních problémů. Rozšiřte možnosti svých zaměstnanců integrací osobních transportérů Segway do Vašeho každodenního provozu. Zvýšíte tak rychlost pohybu zaměstnanců venku i uvnitř, kapacitu přepravovaných věcí s dopadem na lepší efektivitu, snížení únavy a počtu pracovních úrazů. V mnoha případech také snížení počtu zaměstnanců a nákladů na provoz a údržbu jiných dopravních prostředků.

Robotika
Segway RMP (Robotická Mobilní Platforma) je světovou jedničkou v oblasti mobilních platforem. Představuje spolehlivé zařízení, které nabízí bezkonkurenční univerzálnost, odolnost a výkonnost. Byla navržena vědci a inženýry pro snadnou integraci dalších zařízení. Segway RMP je ideálním výchozím bodem pro aplikace, včetně výzkumu a vývoje, průmyslové automatizace, bezpečnosti a obrany. Obsahuje systém elektrického pohonu včetně řízení baterií, pokročilé snímání, drive-by-wire kontrolu a dynamickou stabilizaci.


BEZPEČNOSTNÍ VYUŽITÍ


Mobilita, viditelnost, bezpečí
Pracovníci policie, letišť, vojenských jednotek, záchranných složek a dalších veřejných i soukromých organizací zabývající se bezpečností musí být vždy na správném místě. S tímto univerzálním a výkonným zařízením se jejich každodenní činnosti zefektivní, budou tak rychleji reagovat na vzniklé situace.


Obchodní centra a firemní areály
Výrobní i logistická prostředí představují řadu problémů, na Segway budete manévrovat venku i uvnitř s naprostou lehkostí. Vyšší pokrytí prostoru, nižší odezva při plnění úkolů i únava zaměstnanců bez hluku, emisí, nákladů na palivo a složitou údržbu. Manažeři a zaměstnanci budou moci pohybovat materiály snadno a rychle, aniž by byla ohrožena bezpečnost.

Bezpečnostní jednotky
Hlídka na Segway bude všestranná a obratná jako pěší, ale pokryje více oblastí, bude rychleji reagovat s větší viditelností. Pohyb v davu a rozmanitém vnitřním i venkovním terénu je s tímto všestranným a obratným zařízením jednoduchý a bezpečný.


Robotika
Segway RMP (Robotická Mobilní Platforma) je světovou jedničkou v oblasti mobilních platforem. Představuje spolehlivé zařízení, které nabízí bezkonkurenční univerzálnost, odolnost a výkonnost. Byla navržena vědci a inženýry pro snadnou integraci dalších zařízení. Segway RMP je ideálním výchozím bodem pro aplikace, včetně výzkumu a vývoje, průmyslové automatizace, bezpečnosti a obrany. Obsahuje systém elektrického pohonu včetně řízení baterií, pokročilé snímání, drive-by-wire kontrolu a dynamickou stabilizaci.

NOVINKY

NOVÝ ESHOP S ELEKTROMOBILITOU
www.E-MOVE.cz - chytré a moderní elektrické jednokolky, dvoukolky, koloběžky, nejrůznější druhy hoverboardů, gyroboardů a kol od značek SEGWAY, INMOTION a dalších. Všechny produkty známe, předvedeme, zaškolíme, poskytneme záruku i pozáruční servis. Navštivte naší prodejnu v Brně.

NABÍDKA POUŽITÝCH STROJŮ

Segway x2 Turf/Golf, najeto jen 1350 km, perfektní stav, málo používaný, po 1. majiteli
129000,-Kč


NOVÝ UNIKÁTNÍ SYSTÉM SegWatch
Díky tomuto systému budete mít vždy dokonalý přehled o pohybu Vašeho Segway. Systém je vhodný pro půjčovny i soukromé majitele. Udělejte správný krok k ochraně Vašeho Segway a informujte se u nás na podmínky.

NYNÍ SEGWAY I NA SPLÁTKY

Příklad úvěru pro firmy, OSVČ, zaměstnance, důchodce

Segway i2, 30% akontace, 36 splátek........4711,-Kč

Segway x2, 30% akontace, 36 splátek........5212,-Kč

Roční úroková sazba 10,95%, RPSN od 11,2%

FACEBOOK