Hlavní strana   \   Mapa stránek   \

Autorizovaný dealer Segway

Majitelé Segwaye PTJaké to je jet na Segwayi PT?

Něco jako jízdu na Segwayi PT jste určitě ještě nezažili, protože nic jiného takové není – Segway PT je jedinečný! Když nastoupíte na Segway PT, Váš instinkt Vás bude nutit udržovat rovnováhu jako na jiných dvoustopých zařízeních. U Segwaye PT je to však jiné. Téměř okamžitě si uvědomíte, že Segway PT drží rovnováhu za Vás. Stačí se mírně naklonit dopředu a uvidíte, že se Segway PT nepohybuje sám od sebe, ale že reaguje na pohyby Vašeho těla. Budete si připadat přirozeně a cool. Určitě si ale nezapomeňte přečíst návod k použití před Vaším prvním nastoupením na Segway PT.Jak se pohybuje? Jak drží rovnováhu?

K pohybu a vyrovnávání využívá Segway PT technologie LeanSteer™. Lehce nakloňte řidítka doleva nebo doprava a transportér bude na tento pohyb okamžitě reagovat.

Segway PT drží rovnováhu pomocí pěti senzorů a dvou akcelerometrů, které snímají měnící se terén a pozici Vašeho těla 100krát za vteřinu.Kolik stojí Segway PT?

Ceny Segway PT se mohou lišit v závislosti na kurzech měn, clu a jiným daním. Nejlepší je zeptat senašeho prodavače.Všechny transportéry Segway koupené u nás jsou 100% originální a jako jediné splňují podmínky záručního servisu v ČR. Můžete si také vytvořit svůj vlastní Segway PT pomocí našeho on-line produktového konfigurátoru a vyžádat si tak přesnou cenu Vašeho nakonfigurovaného Segwaye PT.Jsou Segwaye PT legálním dopravním prostředkem v České republice?

Ano. Segway PT je legálním dopravním prostředkem v České republice. Je brán jako chodec, takže s ním můžete bez jakýchkoli potíží jezdit po cestách, chodnících a jiných místech určených pro pěší.Je Segway PT efektivnějším prostředkem než auto?

Ano. Segway PT je 11krát efektivnější než průměrné auto a třikrát efektivnější než skútry mající i tu nejmenší spotřebu. K dobíjení potřebuje Segway PT pouze elektrickou energii. Jelikož Segway PT neuvolňuje žádné emise, je vhodným vozidlem i pro vnitřní prostory. Náklady na ujetí 100km se pohubují v závislosti na aktuální ceně energií okolo 9 kč! Více informací najdete v sekci Životní prostředí /p>

Vejde se Segway PT do kufru auta?

Záleží samozřejmě na objemu kufru auta. Obecně lze ale říci, že po oddělení řidítek od základny se Segway PT vejde téměř do všech automobilů. Je velice skladný, jeho přeprava je proto velmi snadná. Navíc nabízíme nejrůznější příslušenství, které nakládání a převoz výrazně zjednodušší. V sekciPříslušenství najdete jak nákladní rampy, tak soupravu pro napojení na tažné zařízení.Existují nějaké hmotnostní limity pro jízdu na Segwayi PT?

Ano. Segway PT určuje hmotnostní limity pro bezpečnost jezdce a také pro snížení rizika poškození Segwaye PT. Jezdec nesmí vážit méně než 45 kg. Maximální náklad, který zahrnuje jezdce a všechny naložené věci, je 117 kg. Celková hmotnost nákladu na řidítkách by neměla přesáhnout 4,5 kg.Jakou rychlostí se může Segway PT pohybovat?

Každý Segway PT nabízí dvě rychlostní nastavení - začátečnické a standardní, "začátečnické" and "standardní". Mód pro začátečníky je nastaven na 13 km/hod., standardní mód pak na 20km/hod. Rychlost 20 km/hod. je zhruba srovnatelná s velmi rychlým během.Jak daleko dojede Segway PT na jedno nabití?

Ujetá vzdálenost záleží na modelu, velikosti nákladu, rychlosti a stylu jízdy a na terénu. Maximální dojezd Segwaye PT na jedno nabití je až 38 km.Jakým způsobem se Segway PT nabíjí?

Baterie v Segway PT se nabíjí pomocí standardní elektrické zásuvky. Pouhých 10 minut nabíjení vám zajistí dojezd až na jeden kilometr. Nabíjení na maximální výkon baterií trvá 8 až 10 hodin.Jaké barvy jsou k dispozici?

Segway PT je k dispozici v několika kombinacích barev a povrchových provedeních - záleží jen na Vás, pro které se rozhodnete. Model i2 nabízí tři barevná provedení - gloss white, anodized black and metallic sage. Model x2 je k dispozici ve standardní silver/anodized black, která zajišťuje odolnost povrchu typickou pro x2.Co je to "GLIDE"?

"Glide" - v doslovném překladu klouzání/plachtění - je název pro jízdu na Segwayi PT. Společnost Segway zvolila toto pojmenování právě proto, že tento výraz přesně vystihuje pohyb Segwaye PT, který je ladný a rovnoměrný, jako kdybyste klouzali po povrchu. Jízda na Segwayi PT (glide) je skvělý způsob, jak poznat nové lidi, vidět nová místa nebo jen vyrazit ven a užít si den.Mohu použít Segway PT v dešti?

Ano. Stroj je zcela utěsněný tak, aby mohl fungovat v deštivém počasí. Jen dávejte pozor na kluzké povrchy.Co je to "Segway Smile"?

"Segway Smile", v přesném překladu Segwayový úsměv, je úsměv, který je vyvolán téměř u každého, kdo někdy jel na Segwayi PT. Segway PT je více než pouhý produkt, je to neobyčejný zážitek. Cestování z místa na místo se stane zábavou. Z chodců se stávají jezdci, kteří pokryjí více plochy než při pěší chůzi, pracují chytřeji a efektivněji. Toto poznání v každém vyvolá úsměv od ucha k uchu.

Nejste si jisti, o čem to mluvíme? Až příště uvidíte někoho na Segwayi PT, zastavte ho a hned poznáte, co jsme měli na mysli. Pravděpodobně mu ten úsměv vrátíte.Co je to InfoKey ™ ovladač?

InfoKey ovladač je v podstatě klíčem k Vašemu transportéru. Každý ovladač je unikátně naprogramovaný tak, aby nastartoval a uzamknul pouze jeden konkrétní Segway PT. Poskytuje také užitečné informace o Vaší jízdě jako je stav baterie, rychlost a ujetá vzdálenost. Navíc má v sobě zabudovaný preventivní ochranný systém proti krádeži, který spolehlivě odradí každého, kdo by chtěl jakkoli manipulovat s Vaším zaparkovaným Segwayem PT. Když se s transportérem někdo pokusí zahýbat, ozve se hlasitý alarm, Váš Segway PT začne vibrovat, kola se uzamknou a na Váš InfoKey ovladač bude okamžitě odesláno upozornění o bezpečnostním riziku. Celkem sofistikované zabezpečení, nemyslíte?Kolik InfoKey ovladačů dostanu k Segwayi PT?

Ke každému Segwayi PT obdržíte dva bezdrátové InfoKey ovladače.Mohu si vytvořit svůj vlastní balíček příslušenství?

Ano. Příslušenství pro současné modifikace Segwaye PT bylo vybráno na základě nejčastějších požadavků našich zákazníků, ale Váš Segway PT a příslušenství můžeme přesně přizpůsobit Vašim potřebám a přáním. K vybrání vhodných doplňků a sestavení celého Vašeho transportéru můžete použít náš nový on-line konfigurátor.Je možné si Segway PT pojistit?

Dnes již pro Segwaye PT existují různé typy pojištění. Doporučujeme Vám kontaktovat našeho prodavače pro zjištění možností, jak si pojistit Segway PT.Vyrábíte ještě první generaci Segwayů PT (e167, i167, i170/180, XT/GT, p133)?

Ne. Momentálně vyrábíme pouze generaci druhou, která zahrnuje modely i2 a x2. Nicméně stále nabízíme náhradní díly a servisní služby pro modely Segwayů z první generace.Měl bych zkusit sám vyřešit potíže, nebo opravit poruchy na svém Segwayi PT než zkontaktuji servis?

Existují určité problémy, které zvládnete vyřešit nebo opravit sám, aniž byste musel kontaktovat servis. Pro více informací a detailů použijte Referenční manuál.Otázky majitelů Segwaye PTCo mohu použít k čištění svého Segwaye PT?

Segway PT bez problému udržíte zářivě čistým pomocí mýdlové vody. Nedoporučujeme používat produkty chránící a dodávající lesk gumovým, plastovým nebo vinylovým povrchům, protože tyto přípravky mohou čištěný povrch poškodit. Dbejte však na to, aby se voda nedostala do nabíjecího portu.Je možné se spojit s ostatními majiteli Segwaye PT v mém okolí?

Segway Inc. vytvořila internetovou společenskou stránku, Segway Social, a to přímo pro majitele Segwaye PT. Uživatelé si mohou vytvořit své vlastní profily a skupiny nebo se připojit do jiných skupin společně s dalšími nadšenci. Také zde mohou přidávat své oblíbené trasy a zajímavá místa pro jízdu na Segwayi PT, sdílet fotografie a zážitky z výletů na Segwayi PT nebo zveřejňovat zprávy a komentáře. Dále mohou sledovat své ujeté kilometry s využitím speciálního kalkulátoru, který vám ukáže, jak bylo chytré si pořídit Segway PT. Kdokoli, kdo se zajímá o Segway a Segway produkty, je vítán. Připojte se k celosvětovému společenství SegwaySocial!Mohu cestovat se svým Segwayem PT? Jak je to s lithium-iontovými bateriemi?

Možnost cestování se Segwayem PT veřejnými dopravními prostředky je závislá na přepravním řádu příslušné společnosti. Některé společnosti považují Segway PT za zavazadlo, nebo pomocné zařízení. Co se týče letecké přepravy, ve většině případů jsou lithium-iontové baterie v Segwayích i2 a x2 považovány za nebezpečný materiál a komerční letecké společnosti jejich přepravu nepovolují. Segway PT si ale můžete nechat poslat kamkoli pomocí pozemní přepravní služby. Více informací Vám jistě poskytne Váš lokální dopravce.Kde najdu sériové číslo svého Segwaye PT?

Zvedněte nášlapnou gumovou podložku na základně a podívejte se na zadní hranu, kde by mělo být umístěno sériové číslo. Je to 12-ti místné číslo vytištěné přímo na základně Segwaye PT. Určitě si ho někam napište a uložte na bezpečné místo. Pokud je nálepka sedřená, nebo nečitelná, najdete vyražené sériové číslo pod jednou z baterií na spodní části základny.Jak se likvidují staré baterie ze Segwaye PT?

Společnost Segway doporučuje odnést dosloužilé baterie do nejbližší oficiální prodejny Segway.Koupil jsem si Segway PT od soukromé osoby (použitý). Jak mohu převést vlastnictví a záruku na své jméno?

Pro převod vlastnictví je nutné zaslat písemnou žádost zákaznickému centru Segway. Přiložte také kopii původní faktury nebo potvrzení o koupi identifikující předchozího majitele (zahrnující jméno, adresu, telefonní kontakt). Vše zašlete poštou, emailem nebo faxem zákaznické službě. Nezapomeňte připojit doklad o Vaší koupi!Je možné přeprogramovat InfoKey ovladač?

Je možné nastavit několik základních programů jako například nastavení času, data a zobrazení určitých funkcí v mílích nebo v kilometrech. Můžete také nastavit mód pro začátečníky, standardní mód nebo uvést Segway PT do pohotovostního režimu. Více podrobností najdete v uživatelském manuálu. Pokud chcete rozšířené programování ovladače, kontaktujte nás a my Vám pomůžeme.Je možné uzamknout určité rychlostní nastavení na Segwayi PT?

Ano. Pomocí InfoKey ovladače (a určité sekvence stisknutí tlačítek) můžete Segway PT nastavit na mód pro začátečníky. Další úpravy jsou možné při naprogramování InfoKey ovladače přímo v továrně Segway. Nastavení každého InfoKey ovladače zvlášť je doplňková služba, kterou nabízíme našim zákazníkům a kterou je možno objednat přes náš zákaznický servis.Segway partneringJak se stanu autorizovaným Segway prodejcem?

Vážíme si Vašeho nadšení a zájmu o obchodní zastoupení a prodej produktů Segway.RMPJak si můžu objednat Segway robotickou mobilní platformu pro svoji společnost?

Jak si můžu objednat Segway robotickou mobilní platformu pro svoji společnost? Robotická mobilní platforma Segway je k dispozici pro naše obchodní zákazníky. Produktová řada zahrnuje různé variace RMP, které využívají stejné komponenty jako Segway PT a které jsou určeny pro různé činnosti v závislosti na jejich rychlostních, váhových a stabilizačních potřebách.

NOVINKY

NOVÝ ESHOP S ELEKTROMOBILITOU
www.E-MOVE.cz - chytré a moderní elektrické jednokolky, dvoukolky, koloběžky, nejrůznější druhy hoverboardů, gyroboardů a kol od značek SEGWAY, INMOTION a dalších. Všechny produkty známe, předvedeme, zaškolíme, poskytneme záruku i pozáruční servis. Navštivte naší prodejnu v Brně.

NABÍDKA POUŽITÝCH STROJŮ

Segway x2 Turf/Golf, najeto jen 1350 km, perfektní stav, málo používaný, po 1. majiteli
129000,-Kč


NOVÝ UNIKÁTNÍ SYSTÉM SegWatch
Díky tomuto systému budete mít vždy dokonalý přehled o pohybu Vašeho Segway. Systém je vhodný pro půjčovny i soukromé majitele. Udělejte správný krok k ochraně Vašeho Segway a informujte se u nás na podmínky.

NYNÍ SEGWAY I NA SPLÁTKY

Příklad úvěru pro firmy, OSVČ, zaměstnance, důchodce

Segway i2, 30% akontace, 36 splátek........4711,-Kč

Segway x2, 30% akontace, 36 splátek........5212,-Kč

Roční úroková sazba 10,95%, RPSN od 11,2%

FACEBOOK