Hlavní strana   \   Mapa stránek   \

Autorizovaný dealer Segway

Jak funguje


Segway PT (Personal Transporter) je unikátní dvoukolový elektrický dopravní prostředek využívající ke svému pohybu dynamické stabilizace. Nedá se srovnávat s ničím, co jste doposud zažili. Na rozdíl od auta má pouze dvě kola, na kterých v každém terénu samostatně udržuje rovnováhu, nevydává hluk ani emise. K ovládání není třeba přidávat plyn ani brzdit, ovládá se pouhým náklonem těla. Mírným náklonem vpřed se začnete pohybovat dopředu, čím větší tento náklon je, tím rychleji jedete. Brzdění provádíte opětovným narovnáním se do vzpřímené polohy, nakloníte-li se dozadu, pojedete vzad. Zatáčení je ovládáno náklonem řidítek do stran. Díky nejmodernější technologii s bezpečným a intuitivním chováním není k řízení zapotřebí žádných speciálních dovedností, používat ho může v podstatě kdokoli. Zvládnutí ovládání je otázkou několika málo minut. Segway byl zkonstruován tak, aby zvládl jakýkoliv terén venku i uvnitř budov a je schválen i na provoz po chodníku a pěších zónách. Je tak ideálním prostředkem pro pohyb v přírodě, městských ulicích, kancelářských budovách, obchodech, na letištích a průmyslových areálech. Snadno zvládne i schody, výtah a eskalátory.

Co o Segway řekli:


"Myslím, že jízda na Segway je skvělá, zábavná, bezpečná a stabilní,
skutečně impozantní využití digitální technologie.
Je snadné se to naučit, a v mnoha ohledech je prostě úžasný."

(Walt Mossberg, Wall Street Journal)

"Použití Segway je tak intuitivní, jako by byl nějak zapojen
přímo do Vašeho centrálního nervového systému."

(časopis Fortune)

"Segway je neuvěřitelně stabilní, ať už stojící nebo pohybující se."
(Dan Bricklin, spolutvůrce VisiCalc, prvního tabulkového procesoru)


NOVINKY

NOVÝ ESHOP S ELEKTROMOBILITOU
www.E-MOVE.cz - chytré a moderní elektrické jednokolky, dvoukolky, koloběžky, nejrůznější druhy hoverboardů, gyroboardů a kol od značek SEGWAY, INMOTION a dalších. Všechny produkty známe, předvedeme, zaškolíme, poskytneme záruku i pozáruční servis. Navštivte naší prodejnu v Brně.

NABÍDKA POUŽITÝCH STROJŮ

Segway x2 Turf/Golf, najeto jen 1350 km, perfektní stav, málo používaný, po 1. majiteli
129000,-Kč


NOVÝ UNIKÁTNÍ SYSTÉM SegWatch
Díky tomuto systému budete mít vždy dokonalý přehled o pohybu Vašeho Segway. Systém je vhodný pro půjčovny i soukromé majitele. Udělejte správný krok k ochraně Vašeho Segway a informujte se u nás na podmínky.

NYNÍ SEGWAY I NA SPLÁTKY

Příklad úvěru pro firmy, OSVČ, zaměstnance, důchodce

Segway i2, 30% akontace, 36 splátek........4711,-Kč

Segway x2, 30% akontace, 36 splátek........5212,-Kč

Roční úroková sazba 10,95%, RPSN od 11,2%

FACEBOOK