Hlavní strana   \   Mapa stránek   \

Autorizovaný dealer Segway

Životní prostředí


Tím, že se dostanete všude rychleji i s větším nákladem, sníží Vaši potřebu jezdit autem nebo jiným dopravním prostředkem se spalovacím motorem. Myslíme si, že se tímto způsobem dá dosáhnout zásadní změny životního prostředí a to jak v krátkodobém, tak dlouhodobém horizontu. Segway byl založen na vizi alternativní ekologické dopravy na krátkou vzdálenost. Naše poslání je jednoduché - dát našim zákazníkům ekologický dopravní prostředek, který změní způsob, jakým lidé pracují, hrají si a žijí. Všem vlastníkům Segway slibujeme jednoduché efektivní a nové pojetí ochrany životního prostředí.


Ekologická rovnováha


Elektrický pohon Segway je ze své podstaty ekologický. Každý jeho uživatel napomáhá zmírnit negativní dopady na životní prostředí. Segway tak uspokojí všechny, jimž záleží na přírodě, čisté krajinně a městu, zároveň ale umožňuje volný neomezený pohyb. Pokud jste moderní lidé, Segway tento Váš rys podtrhne a zvýrazní.


Menší zatížení životního prostředí


Pokud své auto budete využívat méně, zvýší se tím i jeho životnost a oddálení nákupu nového. To znamená menší zátěž životního prostředí vlivem skládek.

NOVINKY

NYNÍ SEGWAY ZA NEJLEPŠÍ CENY - JEN U NÁS

Segway One S2 - 24 990,- 22 530,-Kč s DPH

Segway mini LITE - 12 990,- 12 730,-Kč s DPH

Segway mini PRO - 33 090,- 25 490,-Kč s DPH

Segway KickScooter - 14 990,- 14 690,-Kč s DPH

NOVÝ UNIKÁTNÍ SYSTÉM SegWatch
Díky tomuto systému budete mít vždy dokonalý přehled o pohybu Vašeho Segway. Systém je vhodný pro půjčovny i soukromé majitele. Udělejte správný krok k ochraně Vašeho Segway a informujte se u nás na podmínky.

FACEBOOK