Hlavní strana   \   Mapa stránek   \

Autorizovaný dealer Segway

Segway vs. Auto


Nižší spotřeba paliva Výzkumem EPA bylo zjištěno, že jen američtí řidiči udělají kolem 900 milionů jízd denně, polovina těchto jízd je kratší než 8 km a účastní se jí pouze jeden cestující. Jak by to vypadalo, kdyby některé tyto cesty byli nahrazeny jízdou na Segway?

Pokud je 450 milionů jízd na průměrnou vzdálenost 5 km, znamená to, že řidiči ujedou 2,25 bilionů km denně na tyto krátké vzdálenosti. Pokud je průměrná spotřeba ve městě 10 l/100 km, znamená to 225 milionů litrů denně na cestách, které by lidé mohli místo toho ujet na Segway. Pokud by se alespoň 10% těchto jízd jelo na Segway, znamenalo by to snížení spotřeby o 22,5 milionů litrů denně (8,21 bilionů litrů za rok). Bylo by tedy vypuštěno o 572 milionů kilogramu CO2 méně.

Podívejte se na tyto rozdíly v provozních nákladech a uhlíkových stopách:Nulové emise jsou jen jednou z mnoha výhod používání Segway. Nejenže používáte elektřinu místo benzínu, ale vše, co se týká Segway je navrženo tak, aby se elektrická energie využívala co nejefektivněji. Když se na to podíváte více do hloubky a porovnáte zdroj paliva (ropa versus palivová směs používaná k výrobě elektrické energie), plus náklady na distribuci nebo přepravu energie, Segway je 11 krát efektivnější než průměrné americké auto a 3 krát efektivnější než ty nejekonomičtější skútry s nízkou spotřebou na jeden kilometr. Navíc se díky nulovým zplodinám můžete pohybovat i ve vnitřních prostorech.

Vyšší mobilita získaná používáním Segway má i své pozitivní ekonomické důsledky. Spočítejte si, kolik jízd autem ušetříte a jaké to přinese úspory

NOVINKY

NYNÍ SEGWAY ZA NEJLEPŠÍ CENY - JEN U NÁS

Segway One S2 - 24 990,- 22 530,-Kč s DPH

Segway mini LITE - 12 990,- 12 730,-Kč s DPH

Segway mini PRO - 33 090,- 25 490,-Kč s DPH

Segway KickScooter - 14 990,- 14 690,-Kč s DPH

NOVÝ UNIKÁTNÍ SYSTÉM SegWatch
Díky tomuto systému budete mít vždy dokonalý přehled o pohybu Vašeho Segway. Systém je vhodný pro půjčovny i soukromé majitele. Udělejte správný krok k ochraně Vašeho Segway a informujte se u nás na podmínky.

FACEBOOK